info@televizyonajansi.com 0216 486 10 26

 

Sponsorluk Reklam


 

 

Dizi Sponsorları


Markanız tanıtımı için tv sponsor olmak olumlu algı ve katkı sağlar. Dizi sponsorları veya program sponsorları arasında sizde yerinizi alın.

Her hafta yeni bölümünün gelmesi beklenen ilgiyle takip edilen bir televizyon dizisi izleyenlerinin tüm dikkatini toplamaktadır.

Dizi sponsor olmak X markasının sunduğu sevilen dizi başlıyor, En heyecanlı yerde X markasının sunduğu sevilen dizi devam edecek diyerek reklama girer ve devam ediyor, sundu olarak biten dizilerin yayın sponsorluğu çalışmalarıdır.

Kesinlikle akılda kalıcı ve en etkili tanıtım yöntemidir.

Beğenilen programların veya dizilerin bireyler tarafından benimsenerek takip edilmesi programa sponsor olan markanın`da aynı şekilde benimsenmesine ve bunun neticesiyle bilinirliğinin büyük artış göstermesinde fayda sağlar.

Tüm tanıtım yöntemlerinin en birinci algılara hitap ettiğini ve bundan dolayıda sponsor olmak yoluyla tanıtım yapmanın en etkili algı ve bilinirlik oluşturma yöntemi olduğunu söylemek isteriz.

Televizyon mecrasının kitlelerle iletişimi bakımından hem niteliği hemde nicelik olarak en efektif iletişim yöntemi olduğu tartışılmaz bir gerçektir.

Televizyon reklamları bir markayı yada ürününü hedef kitle tüketicisine sunum olarak tanıtmakta en çok tesir eden yöntemdir. Yapılan tüm araştırmalar göstermektedir ki televizyon reklamları markanın değeri ve algısına büyük ölçüde katkı sağlamaktadır.

TV Sponsorları


 

Program Sponsor: TV Program Sponsoru olmak markanın tanıtımı için tercih edilmesi gereken reklam türlerinden birisidir. Yayınlarda program sponsorunun katkılarıyla hazırlandığının mesajı verilmesi önemli bir etki sağlamaktadır.

5 sn. Süreli Sunar, Devam Edecek, Devam Ediyor ve Sundu jeneriklerin`den oluşmaktadır. Programın başında x marka x programı sunar jeneriği ile başlayan çalışmalardır.

Markanın en birinci önceliği bilinirlik oluşturmaksa TV sponsorları arasında yer almak bu bağlamda en tesirli tanıtım yöntemidir.

Program sponsorluk çalışmaları marka için büyük bir yatırım olarak görülmeli. Tüm yapılmış araştırmalarda TV sponsor çalışmaları diğer tanıtım yöntemlerine oranla daha hızlı sonuç getirmesine ek olarak daha hatırlanabilir kalıcı tanıtım yöntemidir.

Telefon Bilgi
Whatsapp Bilgi