info@televizyonajansi.com 0216 486 10 26
 

TV'de Reklam Ver

Televizyon da reklam vermeye karar verdiniz. öncelikli hedefiniz, ürününüze uygun programları belirlemektir. Daha sonra detaylı bir araştırma yaparak, hedef kitleniz açısından en yüksek performanslı kuşakları belirleyip, hangi sıklıkla yayınlama kararı alınacak belirlenmeli. Kararı verip, kanal yetkilileri ile görüşüp, fiyat konusunda konuşup, her iki taraf içinde makul olabilecek miktarda anlaşılması gereklidir ve anlaşma sonrasın da ise yayına alınacak konu hakkında araştırma yapmanız gerekmektedir. Varsayalım ki televizyon da reklamınız yayınlandı, herhangi bir sorun ile karşılaşmadınız, ya da sorunlar size aktarılmadı.Reklamınızın yayınlanıp yayınlanmadığını öğrenmek için, raporlamaya ihtiyacınız vardır. Aslında bakarsanız, tüm bu olanların dışında da bilmeniz gereken bazı konular da vardır.

Nee! Şimdi de başka bir olay mı? dediğinizi duyar gibiyiz, bütün bu işlerle teker teker uğraşmak yerine bizler ile görüşüp, bütün işleri bize devrebilirsiniz.

Tv Reklam paketlerimiz içerisinden, Hazır paketlerimiz mevcut onlardan birini seçebilir veya, planı siz yapın bölümümüzden belirlenen program içeriklerinden istediğiniz, programlamyı seçebilir veyahut Planı Biz yapalım kısmından bazı temel bilgilenizi girmeniz durumunda size özel Raporlama hazırlamamızı isteyebilirsiniz, böylelikle Tek tuşla işlerinizi kolaylıkla güvenilir ellere teslim edebilirsiniz.

Telefon Bilgi
Whatsapp Bilgi