Spot TV Reklamları

Markanızı Milyonlarca İzleyiciyle Buluşturun! Profesyonel ekibimizle özgün ve etkileyici reklam kampanyalarıyla markanızı televizyon ekranlarına taşıyoruz.

Spot Reklam Nedir?

Spot reklam, genellikle televizyon, radyo veya dijital platformlarda kısa süreli olarak yayınlanan reklam cinsidir. Spot reklamlar, genellikle 15 ila 60 saniye arasında değişen zamanlarda olabilirler. Kısa olmalarına karşın, spot reklamlar güçlü bir tesir yaratma potansiyeline sahiptir zira odaklanmış bir iletiyi kısa vakitte izleyiciye iletebilirler. Bu reklamlar, mahsulleri veya hizmetleri tanıtmak, marka öğrenilirliğini artırmak, satışları teşvik etmek gibi hedefler doğrultusunda tercih edilmektedir.

Spot Reklam Fiyatları

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, her firmanın hedef kitlesine uygun medya platformlarını belirliyor ve reklam stratejilerini buna göre belirliyoruz. Bunlara ek olarak, reklamın yayınlanacağı TV kanalı, program veya dizi de fiyatlara doğrudan etki etmektedir. Bu nedenle fiyatlar değişkendir.

Spot Reklam Fiyatları

Neden Spot Reklam?

Televizyon, geniş kitlelere ulaşmanın etkili bir yoludur. Spot reklamlar da bu kapsayıcı platformu kullanarak hedef kitleye ulaşan en avantajlı reklam türleri arasındadır.

Marka bilinirliği

Doğru reklam stratejisi ile akılda kalan reklamlar

Müşteri sadakati

Markanızın müşterilerini korur ve bağlılık sağlar.

Hızlı sonuçlar

Etkileyici ve doğru reklam ile en hızlı sonuçlar

avantajlı Maliyet

TV Reklamları arasında orta maliyetli reklam türü

Spot Reklam Örnekleri